150 lumenów z Wata
W trakcie konstruowania nowych lamp halowych byliśmy bezkompromisowi. Podstawowym założeniem było zaoferowanie najlepszego stosunku mocy świetlnej do kosztów energii elektrycznej.
Zastosowanie najnowocześniejszych diod LED topowej serii G1 uznanego amerykańskiego producenta - firmy Bridgelux, pozwoliło na uzyskanie nominalnej wydajności źródła światła dochodzącej do rekordowych 150 lumenów z 1W energii elektrycznej.
Dodatkowo istniejący system dopłat i możliwości finansowania rozwiązań ograniczających zużycie energii elektrycznej sprawia, że nakłady na inwestycję w oświetlenie oraz koszty późniejszej eksploatacji nigdy wcześniej nie były niższe.

 


Nowatorska konstrukcja układu optycznego
W konstruowaniu naszych lamp nie idziemy na kompromisy i nie ustajemy w dążeniu aby oferować naszym klientom najlepszy możliwy stosunek mocy świetlnej do kosztów energii elektrycznej.
Wyniki osiągane przez nasze oprawy LED są efektem zastosowania przez nas technologii Chip on Board (30 do 50 szt. diod LED na jedno źródło światła), a także specjalistycznych soczewek z hartowanego i polerowanego szkła optycznego, które pozwalają na uzyskanie wysokiej sprawności całego układu optycznego.

 

 

 

 


Lampa jako potężny radiator
Uzyskanie niewielkiego rozmiaru i wagi lampy przy jednoczesnej efektywności układu oddającego ciepło generowane przez diody LED wymagało nowatorskiego podejścia do konstrukcji lampy.
Temperatura pracy ma wpływ na żywotność wszystkich podzespołów, stąd nasza lampa jest w rzeczywistości jednym aluminiowym radiatorem, który pomimo stosunkowo niewielkich zewnętrznych rozmiarów, ma powierzchnię ponad …………. metra kwadratowego.
Połączenie dopracowanej pod każdym względem obudowy ze specjalistycznymi masami o dużej przewodności cieplnej pozwoliło na znaczne obniżenie temperatury pracy lampy, a tym samym wydłużenie czasu jej bezawaryjnej pracy.

 

 

 


Innowacyjny system zasilania
Wiemy, że jedną z najważniejszych cech lamp w obiektach handlowych, logistycznych i przemysłowych jest ich bezawaryjność.
Na każdym etapie procesu projektowania najważniejsza była dla nas zatem jakość końcowego wyrobu. Stąd też w trakcie projektowania i budowy lampy CityHall zastosowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości komponenty mechaniczne i elektroniczne.
Ponieważ żadne z oferowanych na rynku rozwiązań zasilania lamp nie spełniało naszych wymagań -stanęliśmy przed koniecznością zbudowania własnego. Skonstruowany i opatentowany przez system zasilający jest innowacyjny nie tylko dzięki umożliwieniu użytkownikowi prostej redukcji mocy lampy, ale spełnia również najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie odporności na skoki napięcia pojawiające się w obiektach przemysłowych.

 


Mocna, zwarta i wytrzymała
Nigdy wcześniej o lampie do obiektów wielkopowierzchniowych nie można było powiedzieć, że jest wyjątkowa. CityHall zadziwia nie tylko swoim unikalnym kształtem, ale również niedużą wagą i łatwością montażu.
Kluczowe było dla nas stworzenie lampy, którą można montować do dachów o niskim dopuszczalnym parametrze obciążenia technologicznego. Stąd też w procesie produkcji wykorzystaliśmy anodowane aluminium, które daje gwarancję wysokiej trwałości oprawy.
Dodatkowo zastosowana przez nas technologia Chip on Board w połączeniu z innowacyjną obudową pozwoliła na znaczną redukcję rozmiaru i wagi lampy, a w efekcie na wykorzystanie prostego i uniwersalnego jednopunktowego systemu mocowania.