140 lumenów z Wata
Zastosowanie najnowocześniejszych diod LED topowej serii G1 jednego z największych amerykańskich producentów, firmy BRIDGELUX, pozwoliło nam na uzyskanie nominalnej wydajności źródła światła dochodzącej do 140 lumenów z Wata.
Przyjęta przez tego producenta strategia intensywnego rozwoju technologii LED umożliwiła osiągnięcie na dzień dzisiejszy sprawności na nieosiągalnym dla tradycyjnych źródeł światła.

 

 

 


Nowatorska konstrukcja układu optycznego
W konstruowaniu naszych lamp nie idziemy na kompromisy i nie ustajemy w dążeniu aby oferować naszym klientom najlepszy możliwy stosunek mocy świetlnej do kosztów energii elektrycznej.
Wyniki osiągane przez nasze oprawy LED są efektem zastosowania przez nas technologii Chip on Board (30 do 50 szt. diod LED na jedno źródło światła), a także specjalistycznych soczewek z hartowanego i polerowanego szkła optycznego, które pozwalają na uzyskanie wysokiej sprawności całego układu optycznego.

 

 

 


Niewielki rozmiar – potężny radiator
Pomimo niewielkiego rozmiaru i wagi lampy udało nam się skonstruować radiator oddający efektywnie ciepło generowane przez diody LED.
Ponieważ temperatura pracy ma wpływ na żywotność wszystkich podzespołów, stąd nasza lampa jest w rzeczywistości aluminiowym radiatorem, który pomimo niewielkich zewnętrznych rozmiarów ma powierzchnię ponad pół metra kwadratowego.

 

 

 

 


Innowacyjny system zasilania
W trakcie projektowania i budowy lampy CityRoad zastosowaliśmy wyłącznie wysokiej jakości komponenty mechaniczne i elektroniczne. Wiemy, że jednym z najważniejszych cech lamp ulicznych musi być bezusterkowe działanie sprzętu, stąd też na każdym etapie procesu projektowania najważniejsza była dla nas jakość i wytrzymałość końcowego wyrobu. Szukając gotowego systemu zasilania na rynku stwierdziliśmy, że żadne z istniejących nie spełniało naszych wymagań.
Stąd też stanęliśmy przed koniecznością zbudowania własnego rozwiązania. Skonstruowany i opatentowany przez nas kaskadowy system zasilający oparliśmy o najnowocześniejsze układy światowego lidera w produkcji kontrolerów zasilających diody LED firmy POWER Integrations. Efektem naszych prac jest zasilacz, który daje możliwość
prostej redukcji mocy z wykorzystaniem trójfazowego zasilanie lamp
z dołączonym zerem sieci.


Smukła, lekka i efektowna
CityRoad zadziwia swoją wagą i rozmiarami. Nigdy wcześniej o lampie ulicznej nie można było powiedzieć, że jest efektowna.
Nasza lampa charakteryzuje się niepowtarzalnym designem, który jest wynikiem naszej dbałości o detale. Wykorzystanie w procesie produkcji anodowanego aluminium daje gwarancję zarówno wysokiej trwałości oprawy, jak i niskiej wagi lampy.
Zastosowany przez nas układ optyczny w połączeniu z innowacyjną obudową pozwolił na zastosowanie odpowiednio jednej, dwóch i trzech soczewek a tym samym znacznego zmniejszenia rozmiaru i wagi lampy, w stosunku do innych oferowanych na rynku.