Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 2

  • Liniowa oprawa LED na 26-96W z aluminiowym odbłyśnikiem o szerokiej wiązce i matową pokrywą
  • Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 2 jest zaprojektowana do bezpośredniej wymiany opraw oświetleniowych 2xT5, 2xT8 z ochroną IP65
  • Wykonane z matowej oprawy daje rozproszone, komfortowe dla oczu oświetlenie
  • System szybkiego montażu pozwala na podłączenie opraw oświetleniowych do magistrali bez przewodów i narzędzi
  • Aluminiowy korpus zapewnia dobre odprowadzanie ciepła, zwiększając resurs oprawy oświetleniowej

 


 

 

W oprawach oświetleniowych Lafoge Linia 2 wykorzystuje się cienkościenne matowe oprawy z poliwęglanu, dające minimalne możliwe straty strumienia świetlnego. W dodatku, do matowych opraw jest reflektor z kątem otwarcia 120, ograniczający kąt  strumienia świetlnego. Takie oświetlenie obniża podatność na zmęczenie oczu i  jest znacznie bardziej komfortowe. Dzięki temu, oprawę oświetleniową można instalować w halach handlowych,na niewysokim zawieszeniu, do 6 metrów.

Korpus i reflektor oprawy oświetleniowej Lafoge Linia 2 są wykonane z cienkościennego anodyzowanego aluminium. Zaletą takiego korpusu polega na wysokim oddawaniu ciepła i komfortowych  warunkach cieplnych pracy diod i zasilacza. Dla diod - zwiększenie intensywności świecenia i żywotności, a dla zasilacza - istotne zwiększenie odporności na uszkodzenia.

Dla oświetlenia niedużych powierzchni, zaprojektowano system szybkiego podłączenia opraw do magistrali. Oprawy oświetleniowe instaluje się na zawieszeniu na jednej wysokości, a dalej łatwo łączy się przy pomocy złącz w bocznych pokrywach i mocuje się mechanicznie. Końcowa oprawa oświetleniowa przy pomocy złącza jest podłączana do sieci elektroenergetycznej. Taki system pozwala bez przewodów i narzędzi połączyć oprawy oświetleniowe do magistrali, oszczędzając czas montera.

 

Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 2
Karta Katalogowa