Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 3

  • Oprawa oświetleniowa ledowa dla obiektów z wysokością sufitów do 16m, o mocy do 196W i wydajności o 18'000lm
  • Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 3 jest zaprojektowana jako prosta wymiana opraw HID na 250 i 400W
  • Bardzo lekki aluminiowy korpus zapewnia dobre odprowadzanie ciepła, zwiększając resurs oprawy oświetleniowej

 


 

 

Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 3 wyróżnia się prostotą i przemyślanym charakterem każdego elementu. Konstrukcja oprawy oświetleniowej jest wykonywana w wykonaniu magistralnym. Takie rozwiązanie jest uzasadnione wystarczająco dużą powierzchnią korpusu przy bardzo niskiej wadze.
W oprawie oświetleniowej zastosowano najefektywniejsze rozwiązania energetyczne - diody LED ostatniej generacji w najbardziej efektywnym trybie, zasilacz z wysoką sprawnością (92%) i komfortowe warunki cieplne dla elementów oprawy oświetleniowej.
Szczególna uwaga została poświęcona niezawodności oprawy oświetleniowej. W diodowym bloku zainstalowano zabezpieczenie dla każdej diody LED. W przypadku awarii diody, zabezpieczenie blokuje przepalony element, a wszystkie pozostałe diody będą świecić się w zwykłym trybie. W ten sposób diodowy blok jest zaprojektowany jako bezobsługowy w całym zakresie pracy.
Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 3 jest najlepszym połączeniem niezawodności i wartości przy wyjątkowej efektywności energetycznej.

 

Oprawa oświetleniowa Lafoge Linia 3