Producent oświetlenia ulicznego i przemysłowego CityRoad i CityHall

Firmy należące do KONSORCJUM LAFOGE,  które od 2003 roku zrzesza firmy zajmujące się nowymi technologiami dbającymi o ekologię. Przedstawiamy Państwu produkty na miarę XXII. Lampy CityRoad i CityHall LED powstały w oparciu o Polską myśl techniczną  oraz technologię.
Lampy posiadają specjalne systemy zabezpieczające, oraz zostały przystosowane do ciężkich warunków atmosferycznych i spełniają normy IP 65. Technologia jaka zastosowaliśmy w  przy udziale działu badawczego firmy EKOPROGRESS, oraz we współpracy z Politechniką Wrocławską i Białostocką pozwoliły nam na wyprodukowanie w Polsce, lamp o najwyższych światowych standardach ( obudowa, zasilacze itd. )
 W lampach zastosowaliśmy jak źródło światła diody LED Bridgelux® – USA które emitują 150 lumenów z 1W, parametry te są nieosiągalne dla większości producentów lamp. Zarówno źródła światła jak i inne podzespoły które są użyte do produkcji lamp to produkty w 100% wymienne. Lampy naszej produkcji po wielu latach użytkowania zawsze będą nadawały się do modernizacji. Po zakończeniu użytkowania lampy nadal będą umożliwiały pełny recykling.
Lampy CityRoad i CityHall LED są tanie w zakupie, znacząco obniżają koszty eksploatacji oraz charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną.

Ważna jest dla nas dbałość o jakość naszych produktów. Dlatego KAŻDA wyprodukowana przez nas lampa przechodzi serię długich testów zanim trafi w ręce działu sprzedaży. Chcemy, aby każdy nasz klient od razu dostrzegł różnicę w jakości wykonania naszego produktu oraz jego użytkowania.

Współpraca z nami nie ogranicza się do samej sprzedaży lamp. Pomagamy również w znalezieniu optymalnej formy sfinansowania inwestycji w nowoczesne i energooszczędne oświetlenie. Możemy także rozwiązać problem demontażu starego oświetlenia i montażu nowego.

Dążymy do ideału, a ideałem dla nas jest praca lamp, które zarabiają na siebie.
Zapraszamy do współpracy :
  • Firmy projektujące oświetlenie halowe i uliczne,
  • Firmy wykonawcze,
  • Firmy handlowe,
  • Inwestorów planujących budowę nowych hal i magazynów,
  • Samorządy i jednostki budżetowe zainteresowane wymiernymi oszczędnościami w bieżących wydatkach.
Oferujemy wsparcie merytoryczne, gwarantujemy konkurencyjne ceny i stałe dostawy wysokiej jakości sprzętu.

Wszystkie zainteresowane podmioty prosimy o kontakt.